Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kalendář akcí

  • 1. hrací den:              11. – 12. září

Skupina A

TJ Horní Štěpánov

SK Jesenec-Dzbel

FKM Konice

FC Hvozd

1. SK Prostějov “A“

Skupina B

1.SK Prostějov “B“

1.SK Prostějov “C“

TJ Sokol Otaslavice

TJ Haná Nezamyslice

TJ Sokol Plumlov

 

 

 

  • Pořadatel (datum):
    • Skupina A:                  SK Jesenec-Dzbel – 12.9. (9:00)

 

  • Skupina B:                  TJ Haná Nezamyslice – 12.9. (9:00)

 

  • 2. hrací den:              2. – 3. října

Skupina A

TJ Horní Štěpánov

SK Jesenec-Dzbel

FKM Konice

FC Hvozd

TJ Sokol Plumlov

Skupina B

1.SK Prostějov “B“

1.SK Prostějov “C“

TJ Sokol Otaslavice

TJ Haná Nezamyslice

1. SK Prostějov “A“

 

 

 

  • Pořadatel (datum):
    • Skupina A:                  FKM Konice – 3.10. (9:00)

 

  • Skupina B:                  1.SK Prostějov (hřiště Olympijská) – 3.10. (14:30)

 

  • 3. hrací den:              16. – 17. října

Skupina A

TJ Horní Štěpánov

SK Jesenec-Dzbel

FKM Konice

FC Hvozd

1.SK Prostějov “B“

Skupina B

1.SK Prostějov “A“

1.SK Prostějov “C“

TJ Sokol Otaslavice

TJ Haná Nezamyslice

TJ Sokol Plumlov

 

 

 

  • Pořadatel (datum):
    • Skupina A:                  FC Hvozd – 17.10. (9:00)

 

  • Skupina B:                  TJ Sokol Otaslavice – 16.10. (9:30)  

 

4.12.2021 umělka v nafukovací hale Brno 12:00-16:00

11.12.2021 sobota Němčice nad Hanou

15.1.2022    sobota Němčice nad Hanou

30.1.2022 fotbalové utkání v Olomouci Řepčíně proti Sigmě Olomouc začátek ve 14 hodin

26.2.2022    sobota Němčice nad Hanou

 

 

  • 1. hrací den:              30. dubna – 1. května  

Skupina A

TJ Horní Štěpánov

SK Jesenec-Dzbel

FKM Konice

FC Hvozd

TJ Sokol Plumlov

TJ Sokol Přemyslovice

Skupina B

1.SK Prostějov “B“

1.SK Prostějov “C“

TJ Sokol Otaslavice

TJ Haná Nezamyslice

1. SK Prostějov “A“

FC Kostelec na Hané

 

 

 

  • Pořadatel (datum):
    • Skupina A:                  SK Jesenec-Dzbel – 30.4. (10:00)

 

  • Skupina B:                  1.SK Prostějov (Olympijská, tráva) – 30.4. (14:00)

 

  • 2. hrací den:              14. – 15. května

Skupina A

TJ Horní Štěpánov

SK Jesenec-Dzbel

FKM Konice

FC Hvozd

1.SK Prostějov “B“

TJ Sokol Přemyslovice

Skupina B

1.SK Prostějov “A“

1.SK Prostějov “C“

TJ Sokol Otaslavice

TJ Haná Nezamyslice

TJ Sokol Plumlov

FC Kostelec na Hané

 

 

 

  • Pořadatel (datum):
    • Skupina A:                  FC Hvozd – 15.5. (10:00)

 

  • Skupina B:                  TJ Sokol Plumlov – 14.5. (10:00)

 

  • 3. hrací den:              28. – 29. května  

Skupina A

TJ Horní Štěpánov

SK Jesenec-Dzbel

FKM Konice

FC Hvozd

1.SK Prostějov “A“

TJ Sokol Přemyslovice

Skupina B

1.SK Prostějov “B“

1.SK Prostějov “C“

TJ Sokol Otaslavice

TJ Haná Nezamyslice

TJ Sokol Plumlov

FC Kostelec na Hané

 

 

 

  • Pořadatel (datum):
    • Skupina A:                  TJ Sokol Přemyslovice – 29.5. (10:00)

 

  • Skupina B:                  TJ Sokol Otaslavice – 29.5. (10:00)